Dominik Pabiasz

“Masz prawo być tutaj. I czy to jest dla Ciebie jasne czy nie, wszechświat jest bez wątpienia na dobrej drodze”

Desiderata

O mnie

Z wykształcenia jestem psychologiem. W roku 2007 ukończyłem studia na Uniwersytecie Opolskim. W 2001 roku ukończyłem Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. Od tego momentu zawodowo pomagam ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji.
W 2005 roku ukończyłem Akademię im. Jana Długosza w Częstochowie zaś w 2010 Wyższą Szkołę Zarządzania w Częstochowie. Od 2013 roku jako psycholog kształcę się zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia i Polskiej Rady Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie z zakresu psychoterapii krótkoterminowej, psychoterapii depresji, psychoterapii zaburzeń lękowych oraz diagnozy klinicznej DSM-IV-TR z elementami DSM-V. W 2015 roku rozpocząłem 4-letnie Studium Psychoterapii Integratywnej

Osiągnięcia

Z zakresu sytuacji traumatycznych oraz interwencji kryzysowej posiadam szereg cetyfikatów jak również doświadczenie zawodowe w tym międzynarodowe. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej PTPI. Równocześnie prowadzę prywatną praktykę w gabinecie psychologicznym.

Zainteresowania

W wolnych chwilach jestem widzem "dużego ekranu", cenię kino skandynawskie oraz europejskie. Na co dzień wraz z żoną i dziećmi doświadczamy uroków życia co niezmiennie powala mi doświadczać nowej czasoprzestrzeni i wielu niezapomnianych wrażeń. Od lat zgłębiam wiedzę i praktykę na temat kultury wschodu.

Skontaktuj się ze mną

Umów wizytę

Adres

Biała k/Częstochowy,
ul Nadrzeczna 22

Joanna Pabiasz

Naturą ludzkiego umysłu interesuję się odkąd pamiętam. Również relacjom międzyludzkim przyglądam się bardzo uważnie już od dawna.

Zobacz więcej