Joanna Pabiasz

“Zdarzyło mi się niegdyś ujrzeć w lesie rano dwie drogi; pojechałem tą mniej uczęszczaną reszta się wzięła z tego, że to ją wybrałem”

Robert Frost

O mnie

Naturą ludzkiego umysłu interesuję się odkąd pamiętam. Również relacjom międzyludzkim przyglądam się bardzo uważnie już od dawna. Studia psychologiczne były spełnieniem moich marzeń, dlatego z zaangażowaniem oddałam się nauce. Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie oraz absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Ukończyłam szkolenia z zakresu Diagnozy klinicznej DSM-IV-TR z elementami DSM-V oraz Integratywnej Psychoterapii Krótkoterminowej.

Osiągnięcia

Potrzeba szeroko pojętego rozwoju osobistego zaowocowała studiami w Inspiration Seminars International w Warszawie. W ich trakcie odbyłam warsztaty sztuki świadomego oddychania Collina Sissona, Business & You Davida Neenana, świadomych związków Nemi Nath, NLP, hipnozy, trenera mediacji i inne służące rozwojowi osobistemu. Konferencje naukowe są dla mnie ważnym elementem poszerzania umiejętnośi zawodowych.

Zainteresowania

Studiuję i praktykuję nauki buddyjskie oraz ich zależności i powiązania z naukami psychologicznymi. Mam kilkuletnią praktykę terapeutyczną.

Skontaktuj się ze mną

Umów wizytę

Adres

Biała k/Częstochowy,
ul Nadrzeczna 22

Dominik Pabiasz

Z wykształcenia jestem psychologiem. W roku 2007 ukończyłem studia na Uniwersytecie Opolskim.

Zobacz więcej